3. kolo (29-30.10.2011) POBJEDE VODEĆEG DVOJCA!

KAŠTEL III-ŠTRIGOVA 1:3(15:25, 23:25, 26:24, 18:25)

Kaštel III: Sabol, Fučec, Taradi, T. Novak, M. Novak, Zelić, Košak. Trener: Marko Obadić

Štrigova: Stanković, Posedi, Golenko, Lovrec, Horvat, Posedi, Kerman, Golenko, Gložinić. Trener: Siniša Stanković

Zaslužena pobjeda gošći iz Štrigove. Povele su gošće s 2:0, domaće smanjile, a u odlučujućem setu bolje gošće za konačnih 1:3.

KOP Čakovec I-VARAŽDIN II 3:0(25:22, 25:18, 25:8)

KOP Čakovec I: Ciglar, Štefić, Baksa, Hajdinjak, I. Novak, K. Novak, Šalamon, Šimunić, Turopoljac, Remenar, Janković, Zadravec, Makovec, Petak, Apostolovski. Treneri: Ivan Vabec, Momir Prprović

Očekivana i vrijedna pobjeda domaćih odbojkašica. Varaždinke su jači otpor pružile tek u prva 2 seta. U trećem dominacija domaćih za konačnih i uvjerljivih 3:0. U domaćim redovima najbolje Sara Petak i Mirna Baksa.

KOP Čakovec II-Barok 0:3(14:25, 10:25, 17:25)

KOP Čakovec II: Horvat, A. Kraljić, L. Kraljić, Hrušoci, Poljaković, Trstenjak, Bogomolec, Furdi, Erić, Sinanović, Benko, Marciuš. Treneri: Rajko Kolarek, Momir Prprović

Vodeći sastav lige bio je previsoka prepreka za mlade Čakovčanke. Domaće su jači otpor pružile tek u trećem setu, ali nedostatno za dobitak seta.

TOPLICE-KAŠTEL II 0:3(14:25, 15:25, 8:25)

Kaštel II: Vnuk, Mađarić, Beč, Breban, Horvat, Vuk. Treneer: Marko Obadić

Zaslužena i uvjerljiva pobjeda pribislavečkih odbojkašica u Varaždinskim Toplicama. Domaće su se još nekako držale u prva dva seta, a u trećem potpuna dominacija Pribislavčanki u čijim se redovima igrom istaknula Lea Horvat.

4. kolo (05-06.11.2011) DERBI KOP-u 1!

KOP ČAKOVEC I-KOP ČAKOVEC II 3:2(22:25, 20:25, 25:19, 25:16, 16:14)

Kop Čakovec I: Ciglar, Štefić, Baksa, Janković, K. Novak, Remenar, Hajdinjak, Turopoljac, Zadravec, Novak, Petak, Apostolovski. Trener: Ivan Vabec

Kop Čakovec II: Horvat, A. Kraljić, L. Kraljić, Hrušoci, Poljaković, Bogomolec, Furdi, Erić, Cikač, P. Novak, Dasović, Benko, Marciuš. Trener: Rajko Kolarek

U utakmici punoj preokreta slavile su odbojkašice Čakovca I, mada su odbojkašice Čakovca II bolje otvorile susret i došle do kapitalnih 2:0. Domaće su odigrale čvršće u slijedeća 2 seta i sve je na početku. Potpuna rezultatska neizvjesnost u odlučujućem, 5.setu. Čakovec I je krenuo sa 10:5, ali su odbojkašice Čakovca II preokrenule rezultat i kod 12:14 stigle do dvije meč lopte. Nijednu nisu iskoristile, domaće su poravnale i na razliku osvojile ključni set i 2 boda. Čakovcu II 1 bod.

KAŠTEL III-TOPLICE 3:2(22:25, 12:25, 25:17, 25:21, 15:12)

Kaštel III: Zelić, M. Novak, Pintarić, B. Novak, T. Novak, Fučec, Taradi, Košak, Sabol. Trener: Marko Obadić

Triler i u Pribislavcu. Odbojkašice iz Varaždinskih Toplica dobile su prva dva seta i bile bliže konačnom uspjehu. Ipak, mlade Kaštelanke razigrale su se u naredna 3 seta i na kraju zasluženo stigle do prvih bodova. Topličankama 1 bod.

VARAŽDIN II-ŠTRIGOVA 0:3(19:25, 16:25, 22:25)

Štrigova: Stanković, Pufek, Golenko, Krumpić, Posedi, Lovrec, Horvat, Gložinić. Trener: Siniša Stanković

Vrijedna i zaslužena pobjeda odbojkašica iz Štrigove na gostovanju u Varaždinu. Gošće su bile dominantne u sva 3 seta uz odličnu igru svih svojih odbojkašica.