6. Varaždin Volley II - 4 (1:2 / 6:7 - utakmica manje)
8. Cestica - 3 (1:2 / 3:7 - utakmica manje)

16. Toplice – Vinica - 3:0 (25:11,25:7,25:10)
17. Čakovec II – Štrigova - 0:3 (17:25,13:25,22:25)
18. Čakovec I – Kaštel II - 3:2 (25:21,28:30,25:23,22:25,15:12)
19. Varaždin Volley – slobodan
20. Cestica – Ivanec - 3:1 (25:17,20:25,25:23,25:22)

KOP Čakovec II: Horvat, Turopoljac, L. Kraljić, Remenar, Poljaković, Trstenjak, Furdi, Marciuš, P. Novak. Trener: Rajko Kolarek
Štrigova: Krumpić, Heric, Pufek, Stanković, Posedi, Golenko,Kovačić. Trener: Drago Heric
Međimurski derbi zasluženo je pripao odbojkašicama iz Štrigove, koje su pobjedom zasjele na vodeću poziciju na ljestvici. Prva dva seta gošće su dobile uvjerljivo, a domaće su priliku za povratak u meč ispustile u trećem, pri vodstvu od 22:21. Kod pobjednica sjajan nastup Ane Stanković i Paule Pufek.

KOP Čakovec I: Ciglar, Štefić, Baksa, Šalamon, Apostolovski, Ivanuša, Zadravec, A. Kraljić, Hajdinjak, K. Novak, Petak. Trener: Ivan Vabec
Kaštel II: Sabol, Beč, Kuhanec, Varga, Mađarić, Rešetar, Lu. Košak, Kamenić, Lo. Košak, Vnuk. Trener: Marko Obadić
U drugom međimurskom derbiji(u pravoj ljepotici kola) zasluženo su slavile KOP-ovke u susretu koji je ukupno trajao čak 2 sata i 10 minuta. Uoči početka susreta nesreća za domaće, jer se pri zagrijavanju ozlijedila standardna Štefić. Što se susreta tiče prikazana je obostrano kvalitetna odbojka. Domaće su dva puta vodile, Kaštelanke poravnavale, a u odlučujućem, 5. setu, domaće koncentriranije u završnici, što im je u konačnici donijelo zasluženo slavlje. U redovima pobjednica najbolje Anđelina Kraljić i Sara Petak, a kod poraženih Inka Varga. Čakovčankama 2, Pribislavčankama 1 bod.

Ostali rezultati 4. kola: Cestica-Ivanec 3:1, Toplice-Vinica 3:0. Pauzirao je Varaždin II.

Parovi 5. kola
21. Kaštel II – Cestica - subota 10.11. u 13,00 u dvorani na igralištu NK "Polet" u Pribislavcu
22. Štrigova – Čakovec I - subota 10.11. u 16,00 sati u dvorani OŠ
23. Čakovec II – Toplice - nedjelja 11.11. u 16,00 sati u dvorani ETŠ
24. Varaždin Volley II – Vinica - subota 10.11. u 11,00 sati u dvorani na Dravi
25. Ivanec - Slobodan

Rezultati treceg kola:
11. Cestica – slobodna
12. Kaštel II – Čakovec II - 3:0 (25:15,25:15,25:14)
13. Ivanec – Čakovec I - 0:3 (23:25,8:25,15:25)
14. Štrigova – Vinica - 3:0 (25:9,25:12,25:9)
15. Varaždin Volley II – Toplice - 1:3 (15:25,20:25,25:15,18:25)

Kaštel II: Florjanić, Sabol, Beč, Kuhanec, Fučec, Varga, Mađarić, Rešetar, Kamenić, Lu. Košak, Lo. Košak, Vnuk. Trener: Marko Obadić
KOP Čakovec II: Horvat, Turopoljac, L. Kraljić, Poljaković, Remenar, Trstenjak, Marciuš, Sinanović, Benko. Trener: Rajko Kolarek
Derbi susret 3. kola zasluženo je pripao domaćim odbojkašicama, koje su pobjedom izbile na čelo ligaške ljestvice. Čakovčanke su se odlično držale do sredina svih setova, a nakon toga su posustajale što su Kaštelanke znale naplatiti. U redovima pobjednica odlično je odigrala Inka Varga.

KOP Čakovec I: Ciglar, Baksa, Ivanuša, A. Kraljić, Hajdinjak, Apostolovski, Petak, I. Novak. Trener: Ivan Vabec
Druga uzastopna maksimalna pobjeda KOP-ovki, ovog puta na gostovanju u Ivancu. Prvi set Čakovčanke su dobile tek na razliku zbog preležernog ulaska u mač. U iduća dva seta znatno bolja igra gošći, što je u konačnici rezultiralo glatkim dobitkom setova i osvajanjem novih bodova. U redovima pobjednica najbolja Vanna Apostolovski, borbenošću se istakla Manuela Ivanuša, a i ostale igračice odigrale su vrlo dobro.

Štrigova: Pufek, Stanković, Golenko, Heric, Posedi, Gložinić, Horvat, Krumpić, Ranteš, Vršić, Kovačić. Trener: Mladen Pufek
Laka, brza i uvjerljiva pobjeda domaćih odbojkašica nad gošćama iz Vinice. U sva 3 seta Štrigovčanke su bile uvjerljive, a priliku da zaigraju dobile su i najmlađe-Ranteš, Vršić i Kovačić.

Preostali rezultat: Varaždin II- Toplice 1:3.