6. Toplice - 7 (2:2 / 9:7 - utakmica manje)
7. Ivanec - 3 (1:3 / 4:9 - utakmica manje)
8. Cestica - 3 (1:3 / 4:10 - utakmica manje)

21. Kaštel II – Cestica - 3:1 - (25:7,25:16,15:25,25:9)
22. Štrigova – Čakovec I - 1:3 (11:25,25:23,15:25,29:31)
23. Čakovec II – Toplice - 3:2 (10:25,23:25,25:12,25:18,15:12)
24. Varaždin Volley II – Vinica - 3:0 (25:10,25:4,25:10)
25. Ivanec - Slobodan

Štrigova: Stanković, Pufek, Golenko, Krumpić, Heric, Kovačić, Ranteš, Gložinić, Vršić, Horvat, Posedi. Trener: Siniša Stanković
KOP Čakovec I: Ciglar, Baksa, A. Kraljić, Ivanuša, Apostolovski, I. Novak, K.Novak, Šalamon, Petak, Zadravec. Trener: Ivan Vabec
Međimurski odbojkaški derbi zasluženo je pripao boljim Kopovkama, koje su i na dalje jedini neporaženi sastav lige. Prvi set Čakovčanke su dobile ekspresno, domaće uzvratile u drugom, kojeg su dobile na razliku. U trećem setu gošće nezaustavljive, a u odlučujućem, 4. setu, borba za svaku loptu. Nakon čak 60 odigranih poena spretnije su bile gošće iz Čakovca , došle do bodova i druge pozicije na ljestvici. Kod domaćih najbolje Pufek i Stanković, a u redovima gošći ujednačen nastup svih igračica.

KOP Čakovec II: Horvat, Turopoljac, L. Kraljić, P. Novak, Poljaković, Trstenjak, Remenar, Sinanović, Benko, Marciuš. Trener: Rajko Kolarek
Odlična odbojkaška predstava u čakovečkom odbojkaškom hramu. Gošće iz Varaždinskih Toplica lako su dobile prvi, a na razliku i drugi set za kapitalnih 0:2. I, kada su svi u dvorani očekivali da je susret riješen domaće su proigrale, te na krilima svojih bučnih navijača zasluženo dobile naredna 3 seta i vrijedne bodove. U domaćim redovima angažiran nastup svih igračica iz zapisnika.

Kaštel II: Florjanić, Sabol, Beč, Kuhanec, Fučec, Varga, Mađarić, Rešetar, Kamenić, Lu. Košak, Lo. Košak, Vnuk. Trener: Marko Obadić
Očekivana pobjeda pribislavečkih odbojkašicama nad gošćama iz Cestice. Domaće su ekspresno dobile prva 2 seta. Gošće su dobile treći set, kada su iskoristile ponuđeno. U četvrtom setu Kaštelanke su ubacile u višu brzinu, lako dobile set i očekivane bodove. Trener Obadić u ovom je susretu dao određenu minutažu svim igračicama iz zapisnika.