2 A LIGA-CENTAR(Ž) - PORAZI KAŠTELANKI I ČAKOVČANKI!

Tablica s bodovima nakon odigranih 5 kola
(u zagradama broj odigranih/dobijenih:izgubljenih utakmica/dobijenih:izgubljenih setova)

Rezultati 5.kola:
AZENA - ČAKOVEC 3:1 (25:12, 25:11, 20:25, 25:15).
KAŠTEL - BJELOVAR 2:3 (25:22, 19:25, 31:29, 23:25, 15:17),
Vrbovec - V. Gorica 0:3,
Varaždin slobodan,

Čakovec: Baksa, Remenar, Horvat, Apostolovski, Petak, Kraljić, Marciuš, A. Novak, S. Novak. Trener: Ivan Vabec

Unatoč porazu u Velikoj Gorici mlade su Čakovčanke ostavile sasvim solidan dojam. Prva dva seta dobile su domaće uvjerljivo, ali su se Čakovčanke razigrale u trećem, kojeg su zasluženo dobile i vratile se u igru. Dobro su se borile i u četvrtom, ali za nešto više nije bilo snage. Vrijedan set Čakovčanki u čijim se redovima odličnom igrom istakla Anđelina Kraljić.

U 6. kolu (23/24.11.2013) Kaštelanke ugošćuju Vrbovec, a Čakovčanke putuju u Bjelovar (23.11.2013 u 16 sati u dvorani I. Osnovne Škole Bjelovar).

Raspored igranja prve ekipe u drugoj ligi (pdf)

III HRVATSKA LIGA - SJEVER - SLAVLJE ŠTRIGOVE I ČAKOVCA!

Rezultati 5. kola
17. Varaždin Volley II – Vinica - 3:0 (25:6,25:10.25:11)
18. Štrigova – Toplice - 3:1 (25:18,19:25,25:12,25:19)
19. Ivanec - Cestica - 3:1 (25:7,25:16,23:25,25:14)
20. Čakovec II – Varaždin Volley III - 3:0 (25:18,25:14,25:14)

Čakovec II: Horvat, K. Novak, I. Novak, Zadravec, Poljaković, Benko. Trener: Rajko Kolarek

Druga uzastopna pobjeda Čakovčanki u ovom prvenstvu, kojom su najavile prodor ka sredini ligaške ljestvice. Mlade Varaždinke opasnije su priprijetile tek kod 18:16 u 1. setu, a sve ostalo bilo je u znaku Čakovčanki. U ujednačenom domaćem sastavu odličan nastup Zdravke Benko.

Raspored igranja utakmica 6. kola - 23./24. studenoga 2013.