8. Cestica - 8 (3:8 / 14:28 - utakmica manje)

61. Vinica – Toplice - 0:3 (21:25,13:25,19:25)
62. Štrigova – Čakovec II - 3:1 (18:25,25:19,25:13,25:11)
63. Kaštel II – Čakovec I - 3:2 (25:17,12:25,25:27,25:21,15:10)
64. Varaždin Volley II – slobodan
65. Ivanec – Cestica - 3:1 (25:12,25:17,11:25,25:19)

Kaštel II: Beč, Vnuk, Sabol, Rešetar, Fučec, Florjanić, Varga, Košak, Mađarić, Breban. Trener: Marko Obadić
KOP Čakovec I: Ciglar, Štefić, Baksa, Šalamon, Hajdinjak, Ivanuša, Apostolovski, Petak, A. Kraljić, I. Novak, A. Novak, S. Novak. Trener: Ivan Vabec
U sjajnoj odbojkaškoj predstavi slavile su domaće odbojkašice nakon velikog obrata u čertvrtom setu, mada su KOP-ovke bile bliže pobjedi. Startni set pripao je Kaštelankama, nakon 8:12 za Čakovčanke. U drugom su se gošće potpuno razmahale i na uvjerljiv način stigle do seta i poravnanja. Velika borba viđena je u trećem setu, gdje su kod ključnih poena smirenije bile gošće i povele s 2:1. Imale su Čakovčanke sve u svojim rukama u četvrtom setu, povele s 18:10 i tu stale. Domaće su serijom od 15:3 uzele ponuđeno i na semaforu stoji 2:2. U petom, odlučujućem setu, domaće su kod promjene strana imale 8:4 i prednost nisu ispuštale do kraja susreta. U redovima pobjednica najbolja Mailinda Vnuk, a kod KOP-ovki Mirna Baksa. Kaštelankama 2, Čakovčankama 1 bod.

Štrigova: Stanković, Pufek, Posedi, Gložinić, Heric, Krumpić, Kovačić, Ranteš, Horvat. Trener: Spasoje Todorović
KOP Čakovec II: Horvat, Turopoljac, A. Kraljić, Marciuš, Benko, Trstenjak, Sinanović, Poljaković, Remenar, Zadravec, K. Novak. Trener: Rajko Kolarek
Drugi međimurski derbi zasluženo je pripao domaćim odbojkašicama, koje su pobjedom zadržale treće mjesto na ligaškoj ljestvici. Čakovčanke su odlično krenule u meč i dobile startni set. U drugom je bilo velike borbe, ali su domaće bile čvršće i poravnale rezultat. U iduća 2 seta bolja igra domaćih, koje su se na kraju zasluženo radovale. Kod domaćih sjajna Ana Stanković, a kod Čakovčanki Maja Horvat.