7. Ivanec - 12 (4:8 / 14:26 - utakmica manje)
8. Cestica - 8 (3:9 / 14:31 - utakmica manje)

66. Cestica – Kaštel II - 0:3 (14:25,18:25,16:25)
67. Čakovec I – Štrigova - 3:1 (25:9,25:18,23:25,25:22)
68. Toplice – Čakovec II - 1:3 (26:28,25:21,15:25,23:25)
69. Vinica – Varaždin Volley II - 1:3 (18:25,14:25,25:20,8:25)
70. Ivanec – slobodan

KOP Čakovec I: Ciglar,Baksa, Šalamon, A. Novak, I. Novak, Ivanuša, A. Kraljić, Petak, Apostolovski, S. Novak. Trener: Ivan Vabec
Štrigova: Krumpić, Heric, Pufek, Stanković, Horvat, Posedi, Kovačić. Trener: Spasoje Todorović
Međimurski derbi zasluženo je pripao domaćim odbojkašicama. Čakovčanke su silovito krenule i u prvom setu ostavile gošće na 9 poena. U drugom je već bilo izjednačenije, jer su Štrigovčanke opasno prijetile do rezultata 18:15. Završnica seta pripada Čakovčankama i na semaforu je već 2:0. Gošće su se razigrale u trećem i u završnicu ušle sa 20:19. Domaće su serijom od 4:0 stigle na domak pobjede (23:20) i tu stale. Gošće su serijom od 5:0 izvukle set i time se potpuno vratile u susret. U četvrtom su KOP-ovke krenule s 5:1, ali su gošće predvođene tandemom Pufek-Stanković serijom poena ostvarile 6 razlike (12:18). Domaće su se pribrale na vrijeme, poravnale na 20:20 i sjajnim servisima Ive Novak stigle pri 24:21 do meč lopte. Prvu gošće spašavaju, drugu ne, pa bodovi zasluženo ostaju u Čakovcu.

KOP Čakovec II: Horvat, Turopoljac, L. Kraljić, Remenar, Trstenjak, Zadravec, Marciuš, K. Novak. Trener: Rajko Kolarek
Kada se je to najmanje očekivalo Čakovčanke su stigle do zaslužene pobjede i zlata vrijednih bodova na teškom gostovanju u Varaždinskim Toplicama. Krenule su KOP-ovke odlučno u susret i vodile tijekom cijelog 1.seta,kojeg su na koncu zasluženo i dobile. U drugom su domaće imale i 10 razlike, ali su borbene gošće stigle čak na minus 1(20:19). Ipak set dobijaju Topličanke. U trećem su gošće zagospodarile parketom i ekspresno set i dobile. U četvrtom stalno vodstvo KOP-ovki od 2-3 razlike, a točku na „i“ stavlja Eva Trstenjak za veliko gostujuće slavlje. Pobjeda je tim draža, jer su je izborile sve igračice iz zapisnika.