5. Toplice - 20 (6:7 / 25:23 - utakmica manje)
7. Ivanec - 12 (4:9 / 15:29 - utakmica manje)
8. Cestica - 8 (3:10 / 15:34 - utakmica manje)
9. Vinica - 0 (0:13 / 2:39 - utakmica manje)

71. Varaždin Volley II – Čakovec II - 3:0 (25:10,25:16,25:17)
73. Toplice – Čakovec I - 0:3 (14:25,24:26,10:25)
74. Štrigova – Cestica - 3:1 (25:21,25:18,21:25,27:25)
75. Kaštel II – Ivanec - 3:1 (21:25,25:9,25:4,25:21)

KOP Čakovec I: Ciglar, Štefić, Baksa, Šalamon, A. Novak, Ivanuša, A. Kraljić, Hajdinjak, Petak, Apostolovski, S. Novak. Trener: Ivan Vabec
Uvjerljiva pobjeda Kopovki na gostovanju u Varaždinskim Toplicama. Startni set Čakovčanke su dobile autoritativnom igrom, bez ikakvih problema. U drugom su imale 13:19, ali su dopustile domaćim odbojkašicama priključak u završnici i dale im priliku da dobiju set. Međutim, kod ključnih poena bile su prisebne i set na razliku zasluženo dobile. U trećem potpuna dominacija gošći, pa su priliku u završnici seta dobile i igračice s klupe, te ukazano povjerenje dobro iskoristile.

KOP Čakovec II: Horvat, Turopoljac, L. Kraljić, Remenar, Poljaković, Trstenjak, Zadravec, Benko, Marciuš, Sinanović, K. Novak, Elezović. Trener: Rajko Kolarek
Nakon pobjede i sjajne igre u Varaždinskim Toplicama još jedno blijedo izdanje Čakovčanki. Prvi set domaće su dobile bez i malo muke. Čakovčanke su proigrale početkom drugog, povele s 9:3, imale i 13:10, a potom potpuno stale i domaće su uzele ponuđeno. Pokušale su se gošće vratiti u trećem, ali sa samo jednom raspoloženom igračicom-kapetanicom Majom Horvat nije se moglo više, pa bodovi zasluženo ostaju u Varaždinu.