Porazi naših djevojaka

2A LIGA-CENTAR (Ž)
Unatoč nekompletnom sastavu Čakovčanke su odigrale sasvim solidno na gostovanju u Daruvaru, gdje su unatoč porazu mogle znatno bolje proći. U startnom setu gošće su se odlično držale do 15:16, ali su potom popustile i set je otišao na domaću stranu. Imale su Čakovčanke šansu u drugom, kada su kod 23:20 oštećene za jednu čistu loptu, što je bitno utjecalo na rezultat seta. I u trećem ravnopravna igra, imale su Čakovčanke 20:19 u završnici, ali nisu izdržale kod ključnih poena pa bodovi ostaju u Daruvaru.

Za Čakovec su nastupile: Ciglar, A. Novak, S. Novak, Bulović, Hajdinjak. Petak. Trener: Ivan Vabec

Rezultati 5. kola:
DARUVAR - ČAKOVEC 3:0 (25:17, 25:20, 25:20)
VARAŽDIN II - KAŠTEL 3:2 (25:21, 11:25, 18:25, 25:23, 15:12)

8. ČAKOVEC 5 1 4 4:14 2

U 6. kolu (22-23.11.2014.) naše djevojke gostuju u Vrbovcu.

III Hrvatska liga-sjever (Ž)

Slabije od očekivanja odigrale su Čakovčanke na gostovanju u Ludbregu i time znatno olakšale posao domaćim odbojkašicama. Prvi set Čakovčanke su odigrale bez ozbiljnijeg otpora, u drugom su zaigrale nešto bolje, ali nedostatno za set, a u trećem ponovno s puno pogrešaka i bodovi ostaju na kontu Ludbrežanki. U redovima Čakovca odlično je odigrala Martina Ljubić.

Za Čakovec II su nastupile: Murk, Kocijan, Modlic, Kekez, Šegović, Ljubić, Mikulan, Pintarić. Trener: Rajko Kolarek