Porazi naših djevojaka

2A LIGA-CENTAR (Ž)
Vodeći sastav lige bio je previsoka prepreka za naše djevojke i sve riješio u 3 seta. U prva dva seta Čakovčanke su bile impresionirane igrom i kvalitetom domaćih, ali su zato u trećem zaigrale opuštenije što je u konačnici rezultiralo sa 14 osvojenih poena. Unatoč porazu gošće su stekle veliko igračko iskustvo, jer u sastavu su bile čak tri 14-godišnjakinje (Bulović, Kocijan, Pintarić) i najavile velike mogućnosti u budućnosti.

Za Čakovec su nastupile: Ciglar, Apostolovski, A. Novak, S. Novak, Bulović, Kocijan, Pintarić. Trener: Ivan Vabec

Rezultati 6. kola:
Vrbovec - Čakovec 3:0 (25:6, 25:9, 25:14)
Kaštel - Bjelovar 3:0 (25:18, 25:17, 25:20)

8. ČAKOVEC 6 1 5 4:17 2

U 7. kolu (30.11.2014. u nedjelju u 15:30 sati) naše djevojke na svom parketu dočekuju zagrebački Don Bosco.

III Hrvatska liga-sjever (Ž)

Uvjerljiva i zaslužena pobjeda Štrigovčanki na gostovanju kod mladih Čakovčanki. Jedini neporaženi sastav lige sve je riješio u 3 seta i najavio kanditaturu za jesenjski naslov. U ujednačenom gostujućem sastavu istakle su se Marina Krklec i libero Paula Pufek.

Za Čakovec II su nastupile: Bulović, Kocijan, Šegović, Kekez, Ljubić, Mikulan, Pintarić, Rešetar. Trener: Rajko Kolarek

REZULTATI 6. KOLA
26. Ivanec – Cestica - 3:0 - 25:15,25:14,25:19 (75:48)
27. Vinica – Varaždin III - 0:3 - 10:25,17:25,14:25 (41:75)
28. Čakovec II – Štrigova - 0:3 - 14:25,7:25,13:25 (34:75)
29. Centrometal – Ludbreg - 1:3 - 26:24,17:25,12:25,17:25 (72:99)
30. Kaštel II – Varaždin IV - 3:0 - 25:14,25:13,25:20 (75:47)

RASPORED 7. KOLA III. MŽOLC, sjever (29-30.11.2014.):
31. Ludbreg - Kaštel II, nedjelja 30.11.2014. u 20:00 sati u Gradskoj sportskoj dvorani u Ludbregu
32. Varaždin IV - Vinica, nedjelja 30.11.2014. u 13:30 sati u dvorani na Dravi
33. Štrigova - Centrometal, subota 29.11.2014. u 19:30 sati u dvorani OŠ Štrigova
34. Cestica - Čakovec II, subota 29.11.2014. u 17,00 sati u dvorani OŠ Cestica
35. Varaždin III - Ivanec, ponedjeljak, 01.12.2014. u 20:30 sati u dvorani na Dravi