KUP MEĐIMURSKE ŽUPANIJE

U nedjelju 24.03.2019 KOP Čakovec je odigrao dvije ovogodišnje KUP utakmice. Igralo se u ATONU u Nedelišću i to protiv ekipe Nedelišća i Cetrometala2. Odbojkaši KOP Čakovca su obje utakmice odigrali 2:1 s tim da su jednu dobili, a jednu izgubili i tako završili na drugom mjestu od spomenute 3 ekipe.

Prva utakmica je igrana protiv Nedelišća koja je završila je sa 2:1 za Nedelišće s tim da su naši odbojkaši odlično počeli osvojivši prvi set, a u druga dva su bili na korak do pobjede i izgubili na bod razliku.

Druga utakmica je startala loše za naše odbojkaše koji su još bili pod dojmom prethodno izgubljene utakmice. Ustrajanošću i iskustvom uspjeli su preokrenuti rezultat i pobjediti mladi Centrometal2 sa rezultatom 1:2.

U trečoj utakmici izmedu Nedelišća i Cetrometala2 je slavila mlada ekipa sa osvojena 2 seta te je na taj nacin zauzela prvo mjesto i nastavlja u kupu sa utakmicom protiv Plavih iz Peklenice.